Author: e***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Wow
顏色: 粉色
Price: HK$2,651.00
Original Price: HK$7,045.90
| Color | White |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 13 |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.1" |
| Wireless network technology | Wi-Fi 6 |
| Operating System | iOS 16 |
| Screen Type | Super Retina XDR OLED |
| Rear Camera | 12MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | Chinese Version |
| Condition | Used |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2532*1170 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | 3000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A15 |
| SKU | sw251226134007865793836 |
Overall Rating: 3.00/5
Author: e***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Wow
顏色: 粉色
Author: a***8
Rating: 1/5 ★☆☆☆☆
Date:
Review: Broken👎👎👎👎👎👎
顏色: 白色